Razer Hammerhead V2 se dočkal nových modelů. Podporují bluetooth a iOS lightning

Razer rozšiřuje svou nabídku „pecek“

Razer odhalil dvojici nových sluchátek s mikrofonem: Razer Hammerhead BT a Razer Hammerhead pro iOS Lightning. Oba modely jsou vybaveny precizně vyladěnými 10mm dynamickými audio měniči, které jsou větší než u většiny sluchátek této třídy. Měly by být celosvětově dostupné již tento měsíc.

Razer Hammerhead BT

Nový model Razer Hammerhead BT, jenž byl vytvořen s cílem nabídnout uživatelům čistý a bezdrátový zvuk, je komplet „peckových“ sluchátek Bluetooth 4.1 s mikrofonem, který díky kodeku Qualcomm aptX přináší špičkovou kvalitou zvuku s nízkou latencí.

Mobilní uživatelé si mohou vychutnávat ničím nepřerušovaný poslech hudby i telefonování, jelikož baterie vydrží na jedno nabití až osm hodin. Je také vybaven dálkovým ovládáním s mikrofonem, jež je kompatibilní se zařízeními se systémy iOS a Android a pomocí kterého lze snadno přijímat hovory nebo se pohybovat mezi skladbami.


Razer Hammerhead pro iOS

Sluchátka Razer Hammerhead pro iOS využívají veškerých možností konektoru Lightning a poskytují špičkový digitální zvuk prostřednictvím speciálně vyladěného konvertoru digitálního signálu na analogový (DAC). Pomocí doplňkové aplikace k Razer Hammerhead iOS si uživatelé mohou dle libosti upravovat parametry reprodukovaného zvuku nebo sáhnout po některém z předem připravených nastavení. Sluchátka pro iOS mají samostatný ovládací modul s mikrofonem, pomocí kterého lze využívat Siri, přijímat hovory nebo přeskakovat jednotlivé skladby.

Oba modely jsou vybaveny precizně vyladěnými 10mm dynamickými audio měniči, které jsou větší než u většiny sluchátek této třídy. Hliníková akustická komora vylepšuje reprodukci hudby a zvyšuje celkovou odolnost zařízení. Sluchátka se prodávají s pouzdrem, ve kterém se nachází dodatečné nástavce o různých velikostech, jež zajistí pohodlné používání a dokonalou zvukovou izolaci.

„Řada sluchátek Hammerhead, ať už s mikrofonem, nebo bez něj, je proslulá skvělým podáním zvuku při zachování miniaturních rozměrů,“ říká Min-Liang Tan, spoluzakladatel a výkonný ředitel Razeru. „Máme ohromnou radost, že jsme rodinu Hammerhead rozšířili též o bezdrátovou verzi s Bluetooth, která je ještě mobilnější než ty předchozí, a o model s konektorem Lightning pro uživatele zařízení s iOS.“

Sluchátka Razer Hammerhead BT a Razer Hammerhead pro iOS jsou k sehnání na RazerStore.com a u vybraných prodejců. Podrobnější informace najdete na stránkách verze s bluetooth či verze pro iOS.

Čtěte také: Razer uvádí na trh nový model notebooku Blade Pro. Bude stát přes 100 tisíc

Zdroj:

Tisková zpráva - plné znění

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře