Samsungu se nelíbí vybuchující Note 7 v GTA V, odstraňuje videa s modem

Asi jim to jako velká bomba nepřijde.

Samsung si se svým vybuchujícím Note 7 uřízl pořádnou ostudu. Kvůli nestabilní povaze zařízení vznikl nespočet požárů a nemálo lidí se také i zranilo. Místo vyplácení alespoň části škod se korejský gigant rozhodl, že začne odstraňovat videa na Youtube.

Přesněji se jedná o představení modu, který v GTA V nahrazuje C4 za proklínaný Note 7. Samsung jeho obsah pravděpodobně nepobavil jako zbytek internetu a video sundal pomocí copyright striku. Youtube se sice k odstranění svolil, video už je ale zpátky online.

Tvůrce videa dokázal video dostat zpět i za cenu toho, že mu zůstane strike permanentně na kanále. Což je pro něj spíše menší nepříjemnost, pro Samsung to ale vypadá hůře. Moc fanoušků si tímto krokem rozhodně nezíská a navíc se objevil tucet nových videí z GTA V, která si z korejského výrobce elektroniky přímo dělají srandu.

Čtěte dále: Modder přidal vybuchující Galaxy Note 7 do GTA V

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.