SkillCraft je na Animefestu! Zasoutěžte si o herní klíče na Steam

Ve hře máme více než 50 klíčů

To by nás musel zamordovat Naruto, abychom se letos neobjevili na Animefestu! Brněnský festival navštěvujeme od roku 2013 a nově pod hlavičkou SkillZone jsme se více zapojili do doprovodného programu celé akce. Co všechno najdete u našeho stánku? 

Strojů tu máme více než dost – pro všechny pařany jsme si připravili 8 SkillZone nadupaných kompů a notebooků od MSI, 10 notebooků od Asusu, Xbox One s Kinectem a několik zařízení virtuální reality včetně dvou HTC Vive a jednoho PS VR. A taky teda dotykový monitor na osu!, když už jsme na tom Animefestu.

Ani o turnaje nebude nouze. Sobota bude patřit hrám jako Hearthstone (14:00), League of Legends (19:00) i Solitaire (22:00). V neděli se pak v našem herním koutku odehraje turnaj ve hře Overwatch. Přijďte nám ukázat, že máte Skill!


A co takhle si zasoutěžit o hry zdarma?

Pokud jste sem přišli díky letáčku herního magazínu SkillZone.cz, kterým spamujeme prostory Animefestu, jste tu správně! Rozdáváme 50 náhodných her na Steam, od drobných indie hříček po fantastické AAA tituly. Ano, i remaster Skyrimu nebo GTA V tu někde máme.

Co je pro to třeba udělat? Stačí lajknout naši facebookovou stránku přes tlačítko či QR kód níže (na svůj účet se můžete přihlásit ve vedlejším okýnku) a následně vyplnit náš jednoduchý soutěžní formulář. Otázky jsou triviální – stačí umět číst v textu. 🙂

Výherce vyhlásíme po Animefestu zde v aktualizovaném článku, klíče ke hrám pošleme e-mailem. Pokud bude účast uspokojivá, možná dohodíme pár desítek klíčů, aby se dostalo na co nejvíce lidí. A pokud by vám tenhle give-away nestačil, máme na stánku i tombolu o suprové ceny.

Více herních soutěží a her zdarma najdete zde. Hodně štěstí při vyplňování.

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře