FOTOGALERIE: Mrkněte na průběh finále ESGA ligy ve hře Overwatch

Cheers luvs, the finals are here!

Aktualizace: Po několika litých zápasech zná pilotní turnaj ESGA Spring League svého vítěze ve hře Overwatch – šampionem se stal tým eSuba.OW! Z divokého finále přinášíme poslední fotografie, které si můžete prohlédnout v naší aktualizované galerii.

Původní téma: I dnes byl ve SkillZone pěkný šrumec. Nebo spíš stále je. Po včerejším finále v League of Legends se na bitevní pole vrhly profi týmy, které změřily síly ve hře Overwatch. Fandit můžete na Twitchi ESGA, my vám přinášíme další nálož fotek z akce.

Overwatch během jediného roku nabral strmě na popularitě a není se čemu divit, že zabrouzdal i do vod e-sportu. Ve finále ESGA Spring League, které se odehrává v našem herním klubu SkillZone, se poperou o první příčku týmy eSuba.OW a Inside Games.

Stejně jako v případě včerejšího finále v League of Legends, i dnes si mohou výherci odnést nejen nějaké to kapesné, ale i sluchátka, myši a chladící podložky od Trustu, kartony s energeťákem Semtex či doplňky výživy MADMONQ pro nakopnutí hráčských reflexů.

Finále Overwatche můžete sledovat na Twitchi pořadatelů. Na stejném místě najdete i turnaj v Hearthstone, který se odehraje v sobotu 24. června. Níže se můžete mrknout na dnešní salvu fotek.

Čtěte také: Podívejte se, jak probíhalo finále ESGA turnaje v League of Legends

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře