NABÍDKA: Chceš být součástí herní branže? Přidej se do SkillZone týmu!

Pro dobráky se vždy najde místo!

Práce v gamingu je pro mnohé pařany splněným snem. Pokud jste z toho snílkovského stavu ještě nevyrostli, nyní máte skvělou příležitost vplout do herního rybníčku – hledáme totiž posily do našeho SkillZone týmu!


Práce na plný úvazek

Aktuálně sháníme poctivce do SkillZone v Praze na Žižkově, který by se staral o bezproblémový chod herního klubu a baru s občerstvením. To vše uvnitř do červena laděné herny s nadupanými kompy a obrovskou sochou orka Thralla.

Pozice je vhodná pro absolventy – nejde o brigádu. Technicky zdatnější mají hned do začátku plusové body. Pokud máte zájem pracovat v našem pařanském doupěti, pošlete CV i motivační dopis na prace@skillzone.cz. Nezapomeňte dodat, co všechno umíte a jakým způsobem můžete být přínosem pro SkillZone.

I strejda Sam vás chce ve Skillu!


Dobrovolníci a brigádníci

Ještě se necítíte na fulltime job? Můžete nám pomáhat na akcích a streamech! Dobrovolníků není nikdy dost a pro mnohé to může být zajímavá startovní pozice, jak se dostat do centra dění naší české herní scény. Jezdíme na ryze herní výstavy, e-sportové turnaje, fantasy festivaly i youtuberské akce, příležitostí je tudíž více než dost.

Ti, kteří se nám osvědčí, budeme oslovovat přednostně na gamingové bridágy a další aktivity pod vlajkou SkillZone. Nejlepší spolupracovníky pak rádi přivítáme do core týmu. Pokyny jsou stejně jako u položky výše – napište nám na prace@skillzone.cz a připojte i CV a motivační dopis.

Ano, i tuto akcičku jsme měli na starost. Pomocníci se mohli zavěsit společně se zbytkem týmu na jeřábu. 🙂 


A něco malého pro pisálky

V neposlední řadě nabízíme i flek v redakci pro lidi, kterým není cizí progaming. Pokud rádi sledujete živé přenosy ze zápasů i dění na poli e-sportu celkově, rádi vás přivítáme do kolektivu.

Na velkých turnajích, českých i zahraničních, se objevujeme více než často, a sami si nějaký ten turnaj i uspořádáme – řadu materiálů byste tam měli hned z první ruky. Pokud máte zájem hájit e-sportovou sekci na SkillZone.cz, pošlete nám průvodní motivační dopis na redakce@skillzone.cz.

Co se týče ostatních redakčních pozic, budeme vás brzy informovat. Přinejmenším do podzimu ale další redaktory nehledáme.

Třeba to budete vy, kdo se s námi příště podívá na ESL One v Kolíně nad Rýnem!


Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře