Aktualizace: Pozor! Z důvodu rekonstrukce na pár dní zavíráme hernu SkillZone

Chystáme pořádný facelift

Update: Kvůli nečekaným problémům bohužel musíme rekonstrukci prodloužit, ale rozhodli jsme se pro větší změny. (Takže sbohem maskovačko. Sbohem, dřevěné obložení. Vítej, nová podlaho!) Budeme vás informovat o znovuotevření na FB nebo zde na webu. Všem se za vzniklé problémy omlouváme, ale slibujeme, že makáme, jak se jen dá!

Pražský herní klub SkillZone už funguje pěknou řadu let. Možná ale přišel čas na změnu. Za tu dobu se nám v hlavě nahromadil ranec nápadů. Ty si ale se starým vzezřením herny moc netykají. 

Rekonstrukce prostorů SkillZone herny byla jednoduše nevyhnutelná a s prvními kroky jsme se rozhodli poprat už tento týden. Z toho důvodu, ač neradi, budeme mít zavřeno od středy 22. 3. (8:00) do pátku 24. 3. (20:00). Páteční nočky tedy budou otevřené k rezervaci.

Za ty tři dny se budeme snažit stihnout co nejvíce nutných úprav, které nelze dělat za provozu. Práce bude ovšem více než dost, tudíž počítáme s tím, že budeme dolaďovat hernu i následující týdny. Pro více informací sledujte facebookovou stránku herního klubu.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši budoucí návštěvu.

SkillZone tým

 

Facebook komentáře
Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
%d blogerům se to líbí: