Slovenské RPG Vikings vyjde už v březnu. Podívejte se na trailer

Vikings: Wolves of Midgard od našich sousedů se dočkalo data vydání a nového traileru.

Akční RPG Vikings: Wolves of Midgard bylo poprvé odhaleno v červenci roku 2015, a nyní, po nějaké době, kdy jsme o něm moc neslyšeli, nám naši slovenští bratia odhalili konkrétní datum vydání. To bylo stanoveno na 24. března.

Spolu s ním jsme se dočkali i traileru a podrobného popisu hry, který si celý můžete přečíst na Playstation blogu. Příběhově nebudou Vikings ničím extra zvláštním – povedete klan Ulfungů do boje proti Jotanům, obrům, kteří cestou na Asgard napadli i vaši vesnici. To si samozřejmě nenecháte líbit a tak se špetkou přeživších vyrazíte krvavou pomstou.

K tomu vám poslouží vícero zbraní, od obouručního kladiva přes dvě obrovské sekery až po luk, a od toho se odvíjející i velký počet bojových stylů. Samozřejmě k tomu budete ovládat i nějakou tu magii. Zbraně si budete moci vylepšovat pomocí propracovaného craftingu, schopnosti pak pomocí run.

Mimo příběhovou kampaň, kterou mimochodem půjde hrát i v kooperaci pro dva hráče, vám Vikings nabídnou i mód New Game+, ve kterém vám půjde o vylepšení dovedností na maximum a posbírání všech možných kousíčků vybavení, a Trials of the Gods, kde se budete bránit proti vlnám nepřátel.

Ve výsledku se tedy Vikings: Wolves of Midgard bude hratelností do jisté míry podobat Diablu. Uvidíme za měsíc a kousek, jak se bude slovenskému bojovníkovi dařit.

PS: Některé zdroje nepřesně uvádějí 28. března, to je ale datum platící pouze pro prodej fyzických kopií na americkém trhu.

Čtěte také: Podpořte World of Castles – českou hru, ve které stavíte i ničíte hrady

Radomír Zelenka
Optimista, pesimista, nervák, kliďas, vábič nezletilých do dodávek a občasný pisálek. Radši pracuju než se učím, a je to vidět... Bohužel.
Facebook komentáře