Kingdom Come: Deliverance

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

SOUTĚŽ: Vyhrajte Kingdom Come: Deliverance! Hraje se i o sběratelskou edici

Víme, je poslední únorový den a soutěž měla být mnohem dříve, jak jsme ostatně avizovali. Naskytly se ovšem logistické komplikace, které jsme nakonec překonali. A jak můžete vidět níže, tentokrát jsme se s hlavními cenami hezky rozšvihli. 

Čili pro pořádek – máme tu tři kopie hry Kingdom Come: Deliverance (od každé platformy kus) a jednu českou sběratelskou edici na PC, kterou už na pultech obchodů zřejmě nenajdete. Ceny nám do soutěže věnoval český distributor Comgad, kterému posíláme velké díky! Máme tu ještě artbook ke hře, ale ten si necháme ještě do soutěže v nedělním SkillCastu. Co se po vás chce zde?

Kingdom Come: Deliverance jsme věnovali spoustu prostoru, čehož nyní využijeme. Snad jste si nemysleli, že vám sběratelskou edici nedáme bez boje, ne? Nebojte, o nic složitého nepůjde, stačí pořádně číst a poslouchat – soutěžní otázky vycházejí z Kubovy recenze, záznamu rozhovoru s Danielem Vávrou a našeho pilotního SkillCastu.

Soutěž ukončíme ve středu 14. března včetně. Výherce vyhlásíme do dvou dnů na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku, všem čtyřem šťastlivcům se samozřejmě ozveme i na e-mailové adresy. Nezapomeňte je tedy zkontrolovat, až soutěž skončí!

Tak hodně štěstí!

Čtěte také: Zasoutěžte si také o Kingdom Come artbook! Vyhrát ho můžete v našem podcastu

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře