Soutěž o mechanickou klávesnici Razer BlackWidow X Chroma!

Dražší hračičku jsme tu ještě neměli!

SOUTĚŽ UKONČENA, DĚKUJEME ZA ÚČAST! VÝHERCEM SE STAL ALEŠ JINDRA Z H. BRODU!

Ještě před rokem jsme si na takové herní artefakty nemohli ani sáhnout. Dnes vám ale jednu z nich (díky společnosti Razer) přinášíme do naší nejnovější a zřejmě i nejdražší soutěže v historii Battleforce.cz. Jsme zvědaví, jak tohle progamingové monstrum zamíchá s účastí!

Jeden z vás má jedinečnou šanci získat mechanickou herní klávesnici Razer BlackWidow X Chroma, která v obchodech stojí více než 5 tisíc! My jsme ji dostali na zápůjčku a byli jsme z ní spokojení, což si můžete ověřit v recenzi od Lukáše. K tomu, abyste se zařadili do slosování, stačí správně odpovědět na soutěžní otázky vycházející právě z našeho testu klávesnice.

Soutěž končí v úterý 31. května včetně, výherce vyhlásíme o víkendu na našich facebookových stránkách a zde v aktualizovaném článku. Pokud nám chcete ušetřit čas, zadejte do formuláře i tel. číslo pro rychlejší komunikaci v případě výhry.

Účastí soutěže NESOUHLASÍTE s předáváním osobních údajů třetí straně, tudíž se nemusíte obávat, že by vám o týden později začali volat pochybní obchodníci. Děláme to jednoduše proto, že občas nám nereagujete na výherní e-maily. Což naštve nejen nás, ale i obchodní partnery a další účastníky soutěže.

Za nás asi všechno, hodně štěstí!

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře