Konec odkladů. South Park: The Fractured But Whole vyjde na podzim

Na cestě je bohužel i season pass

Marketing pro South Park: The Fractured But Whole začal hodně silně. Za zády měl vtipný seriál a povedený první díl, v Ubisoftu si navíc připravili zařízení Nosulus Rift, který jsme mohli na vlastní oči vidět na GamesComu.

Ubisoft ovšem vytasil s několika odklady vydání hry. Z původního 6. prosince 2016 se najednou stal začátek letošního roku, který vývojáři také nestihli. Nyní se zdá, že se Cartmanovy šikany a Kennyho nahodilých úmrtí dočkáme definitivně letos na podzim.

Francouzský gigant na začátku týdne oznámil své plány do konce příštího března. Kromě Far Cry 5 nebo Assassin’s Creed se objevil i nový South Park. Až o den později ale bylo potvrzeno, že se na uprděná dobrodružství vydáme 17. října.

Kromě data vydání byl bohužel oznámen i season pass, což znamená nášup placených DLC. První díl se bez nich obešel, je proto škoda, že Ubisoft předem schovává část obsahu za další poplatky.

Čtěte také: Far Cry 5, The Crew 2 i nový Assassin’s Creed vyjdou do konce příštího března

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.