Tuzemská hra Legie 1917: Vzestup Bolševiků jde na Kickstarter. Podpořte ji!

Připravte si kabáty, jedeme do revolucí zmítaného Ruska!

Češi mají zlaté ručičky, obzvláště pokud dělají na hrách. Mafia, ArmA, Samorost či jakýkoliv titul z našeho výběrů nejlepších loňských pecek jsou perfektním příkladem. Zajímavé tituly ale netvoří jen zaběhlá studia – svůj um ukazují také nově zformované týmy. Například Sornyak Arts zrovna přišli se svou prvotinou na Kickstarter.

Česko-slovenský tým vývojářů zkouší své štěstí s tahovou strategií Legie 1917: Vzestup Bolševiků. V ní se ujmeme role československých legionářů, kteří se vydali na strastiplnou cestu skrze carské Rusko. Jejich cestu navíc pořádně okoření bolševická revoluce a následná občanská válka.

Dočkáme se tak historické autenticity, morálních voleb a bojů s důrazem na taktiku. A je to hezky znát – přeci jen se vývojáři inspirovali u velikánů jako XCOM, Jagged Aliance nebo The Banner Saga. Malované Rusko, jenž svým stylem připomíná námětem blízké Valiant Hearts, bude stejně drsné jako jeho reálná předloha.

Bohužel Sornyak Arts ještě nemají vyhráno. Na dokončení své první hry totiž potřebují nemalý balík peněz, spustili proto kampaň na Kickstarteru. Pokud se vám námět líbí, nebo jen chcete podpořit tuzemské vývojáře, zamiřte na jejich stránku a přihoďte jim pár eur. Už jen za ten pořádný český dabing v traileru si to Legie 1917 zaslouží.

Čtěte také: Slovenští vývojáři pracují na 2D RPG Moonfall. Podpořte je na Greenlightu

This slideshow requires JavaScript.

Zdroj:

Tisková zpráva (upraveno)

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.