Tvůrci Life is Strange představili svou další hru. Twin Mirror nás vezme na psychedelické vyšetřování

Druhá série Life is Strange je pořád v nedohlednu

Co má puberťačka s modrými vlasy, londýnský upír a vyděšený Američan společného? Ušetříme vás špatných vtipů a rovnou přiznáme, že je pojí vývojářské studio. Francouzští Dontnod se po Life is Strange a Vampyr vydávají do Západní Virginie v adventuře Twin Mirror.

Hlavní postavou tentokrát bude Sam, který se do svého rodného města Basswood vydává vyšetřit vraždu svého kamaráda. První noc v hotelu se ale zvrtne a Sam se ráno probudí bez vzpomínek a s krvavým oblečením. Jeho vyšetřování tak nabere úplně jiný rozměr, navíc se bude hlavní hrdina vypořádávat s nedávným rozchodem.

Premisa je tedy jasně daná, avšak hratelnost bude opět trochu vyšperkovaná. Kromě hledání pravdy v reálném světě se bude Sam muset vydat i do vlastní mysli, v níž nás čekají hodně divoké a traumatické zážitky. Snad se Sam vyhne vzpomínkám na základku.

I tentokrát Dontnod změnili vydavatele, na Twin Mirror spolupracují s Bandai Namco. Na oficiálních stránkách zatím více informací známo není, během E3 se ale nejspíše dozvíme více. Zatím můžeme říct, že hra by měla vyjít příští rok na PC, PS4 a Xbox One.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Když Stalker potká PUBG. Fear the Wolves si jako svou battle royale arénu zvolil Černobyl

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.Požadovaná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.