Je tohle Assassin’s Creed Empire? Údajný leak potvrzuje starověký Egypt

Razantní změna prostředí by bodla

Na diskuzním fóru Reddit se objevil příspěvek se screenem z neznáme hry. Většina tamních uživatelů se shodla na tom, že by mohlo jít o uniklý snímek z připravovaného Assassin’s Creed, který se má zřejmě odehrávat ve starověkém Egyptě.

Rok 2016 znamenal pro Ubisoft pauzu od každoročního vydávaní her ze série Assassin’s Creed. Samotná herní značka si ale minulý rok neodpočinula, místo hry jsme dostali nepříliš oblíbený asasinský film, který schytal kritiku nejen od nás.

Letos anebo příští rok bychom se měli dočkat další hry z hlavní série. Alespoň to tvrdil anonymní příspěvek na Redditu, který zveřejnil snímek z neznámé hry, na němž postava stojí přes chodbou do nějaké krypty. Internetové obecenstvo se ovšem shodlo na tom, že by mohlo jít o Assassin’s Creed Empire – napomohl jim znak řádu na kulatém štítu.

Není to ani zdaleka první „důkaz“, že se série podívá do země sfing a pyramid. První informace o Assassin’s Creed Empire vyhřezly už vloni zkraje roku, první údajný screen ze hry pak ukázal herní menu s pyramidou v pozadí.

Indikátorů, které ukazují na Assassin’s Creed Empire, je tedy více než dost. Nicméně jedná se čistě o spekulaci s nepotvrzenými zdroji a klidně může jít o zcela odlišnou hru, byť o tom sami pochybujeme. Někteří uživatelé také tvrdí, že je na snímku například zrušený ubisoftí titul Osiris – ten se totiž měl také odehrávat ve starověkém Egyptě.

Podívejte se na obrázky sami níže. Uvidíme, s čím na nás vyrukuje Ubisoft během letošní E3. Větříme, že se Assassin’s Creed objeví na pódiu.

Čtěte také: TOP 10: Kde by se měl odehrávat další Assassin’s Creed

Zdroj:

vg247.com

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.
Facebook komentáře