Valentýnská soutěž s For Honor – rozdáváme trička, čokoládu i podtácky!

Jsme zvědaví na vaše odpovědi k soutěžní otázce!

Aktualizace: Soutěž ukončena – děkujeme za účast! Přišel čas vyhlásit výherce – na balíček se mohou těšit následující:

Petr Navrátil
Zuzana Králová
Jakub Vejnar
 
Výhercům gratulujeme! Jen nám potvrďte svou poštovní adresu na tran@skillzone.cz. A co se týče Pražáků – rádi vám doneseme ceny až ke dveřím!


 Co takhle ukončit Valentýn pořádnou soutěží o zajímavé věcičky? Dnes totiž vychází i drsná kooperativní rubačka For Honor a český vydavatel Playman nám dohodil suprové ceny s motivy hry. A kupodivu pasují i ke svátku zamilovaných. 

Naše dojmy z bety For Honor byly poměrně pozitivní a už si brousíme ovladače na recenzi ostré verze. Finálního verdiktu se dočkáte až za týden, na oplátku tu máte ale soutěž o zajímavé ceny. Kromě triček a klíčenek jsou ve hře i podtácky a čokoláda s motivy hry. Na vizuály se můžete mrknout níže pod formulářem.


1. místo: Tričko + Čokoláda + Klíčenka + Podtácky
2. místo: Tričko + Čokoláda + Klíčenka + Podtácky
3. místo: Čokoláda  + Podtácky + Klíčenka


Co je třeba udělat, abyste se dostali do slosování? Budeme se držet Valentýna – napište nám níže do formuláře svou nejoblíbenější ženskou hrdinku (případně mužského hrdinu, proti gustu žádný dišputát) a nezapomeňte doplnit, proč byste právě ji či jeho pozvali na rande. Pro inspiraci se můžete mrknout do našeho žebříčku nejoblíbenějších virtuálních slečen – třeba vám nějaká padne do oka. A žádný harém.

Soutěž ukončíme 20. února včetně. Výherce pak vyhlásíme na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku, dále je budeme kontaktovat e-mailem. Pražákům předáme ceny klidně osobně.

Jsme zvědaví, po které hrdince nakonec sáhnete. Hodně štěstí!

Čtěte také: Druhé redakční a čtenářské hraní: For Honor (beta)

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře