Ve World of Tanks Blitz začíná bitva o nadvládu

Nový herní mód přináší boj o udržení vice základen.

World of Tanks Blitz dostal zbrusu nový kabát a díky němu je hra ještě ostřejší. S příchodem nového herního režimu Supremacy mají hráči úkol dobýt a udržet více základen v rámci jednoho bitevního pole.

Pro hráče to znamená vice adrenalinu, boje i taktiky. Nikdo před tím ve hře neviděl podobné manévry a způsoby, které týmy musí vyzkoušet k cestě za vítězstvím. Takový je herní režim Supremacy, který World of Tanks Blitz skutečně vylepšuje.

Základ Supremacy je vlastně velmi jednoduchý. Na každé mapě se nachází hned několik základen, které je nutné najít a obsadit. Obsazení a dobytí těchto míst přináší týmu tolik chtěné a potřebné body. Pravidlo je jednoduché, čím více základen máte, tím rychleji také hromadíte body. Chcete-li vyhrát, musíte nasbírat 1000 bodů, nebo co nejrychleji vyhrát a porazit protivníka.


Supremacy je k dispozici zdarma pro všechny Tier V až X tanky. Nicméně taktika a týmová práce a příprava jsou velmi důležité body na programu, protože útok na roztroušené základny prostě nelze provést jen tak bez plánování.

„Vždycky jsme experimentovali s novými aktivitami ve hře a snažili se, aby hra byla pro naše hráče zajímavější,“ vysvětluje Artem Safronov, producent hry World of Tanks Blitz. „Nový herní mód byl vytvořen tak, že každé vozidlo ve hře může být maximálně efektivní v boji. Supremacy podporuje aktivní přístup k soubojům vztahující se k dobývání základen. Současně však napomáhá k větší herní dynamice a týmové práci.“

Když už budete ve hře a budete si užívat nový mód, jukněte také na rozšířenou mapu Falls Creek. Ta byla vizuálně přepracována, což znamená, že i způsob přežití je zcela jiný. Mód Supremacy a další novinky přichází s rozšířením Update 3.

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře