Vyšlo DLC Far Harbor pro Fallout 4, podívejte se na nový trailer

Vrhněte se do mlhy vzdálených břehů Falloutu.

O příchodu rozšíření Far Harbor pro akční RPG Fallout 4 jsme vás již nedávno informovali. Nyní je rozšíření konečně venku a spolu s ním jsme se dočkali i nového traileru, který objasňuje přesun příběhu do doposud neznámých radioaktivních vod.

Přídavek nás zavede do postapokalyptické oblasti plné nových úkolů, osad, zbraní a doposud neznámých tvorů, které můžeme z části zahlédnout i ve zveřejněné ukázce. Vaším úkolem bude vžít se do role detektiva a nalézt pohřešovanou osobu, jenž se v této radiací zamořené pustině ztratila.

Společníkem se vám stane místní pobuda Longfellow, který se svým charakterem zdaleka neliší od ostatních obyvatel ostrova. Hráč se tentokrát dočká mnohem větší svobody při rozhodování, čímž může svévolně pozměnit potenciální konec příběhu.

Jedná se o doposud největší rozšíření, jaké má Bethesda Softworks na svědomí ze všech svých titulů. Far Harbor si od základní hry prošel výraznou změnou po vizuální stránce, čehož si povšimnete ihned v začátcích. Přídavek si může stáhnout bezplatně každý, kdo vlastní season pass hry pro PC, PS4 nebo Xbox One, případně si přívadek můžete dokoupit za €24,99.

Čtěte více: Následující DLC k Fallout 4 bude rozsáhlé a nabídne desítky hodin obsahu

Zdroj:

PCGamer

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.
Facebook komentáře