Wargaming podpoří film Dunkirk. V jejich hrách se objeví tematické eventy

Druhoválečný film se promítne i ve hrách

Na podporu nadcházejícího epického akčního thrilleru Dunkirk,  režírovaného Christopherem Nolanem, spolupracují Wargaming.net a Warner Bros, aby oživili vzpomínku na významnou událost druhé světové války. Wargaming tak i nadále vyzdvihuje nejen důležité historické okamžiky, ale také válečná vozidla, která formovala výsledky války.

Evakuace známá jako „Zázrak z Dunkirku“ začala 26. května do 4. července 1940, kdy stovky tisíc spojeneckých vojáků čelily obléhání německou armádou na plážích francouzského Dunkirku. Vzhledem k tomu, že kolem nich zuřila bitva, mnozí byli převezeni do bezpečí za použití civilních i vojenských lodí. Historií této masivní mobilizace, osobními příběhy i nadějí se zabývá právě snímek Dunkirk.

„Věříme, že Dunkirk od Christophera Nolana bude pro všechny nezapomenutelným filmem, vyprávějícím o jedné z nejzásadnějších snah Spojenců zachránit životy svých vojáků během druhé světové války,“ uvedl Erik Whiteford, vedoucí marketingu, Wargaming America.

Opravdová herní akce přijde v červenci, kdy do wargamingové herní trilogie přijde několik zbrusu nových eventů. Celá řada misí čeká na všechny hráče, staré i nové – stačí vyrazit do vzduchu, na zem a na moře s hrami World of Warplanes, World of Warships a World of Tanks.

Film Dunkirk od Christophera Nolana a filmového studia Warner Bros. dorazí do kin 21. července 2017.

Čtěte také: Kampaň za nacisty? V Call of Duty: WW2 rozhodně nebude

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře