World of Warships

PC
Sledovat

Hrajete World of Warships? Přijďte na komunitní sraz ve SkillZone!

Palte! Palte do SkillZone!

Naše herní doupě v podobě pražského klubu SkillZone se tu a tam stane tmelištěm různých pařanských skupinek i celých herních komunit. Vůbec poprvé se ale u nás srazí hráči World of Warships, a to za podpory samotných komunitních ambasadorů z Wargamingu. Chcete dojít taky? Můžete – pokud se teda včas zaregistrujete.

První komunitní sraz hráčů World of Warships se uskuteční 7. října do 13:00 do 18:00 v našem herním klubu SkillZone na pražském Žižkově. Program? Na pětihodinovou seanci velmi štědrý – kromě uvítacího nealko drinku se těšit můžete na diskuzi s produktovým specialistou hry Tuccym. Ten rozebereme nejdůležitější novinky týkající se aktualizace 0.6.11 a i její zajímavosti (některých se dotkl již ve svém článku). Účastníci se mohou setkat také s dalšími členy českého Wargaming týmu, a to s Ivanou_DragoYabbaCoe.

Čeká vás také týmový mini-turnaj ve formátu 7v7 (případně se upraví podle počtu návštěvníků). Pokud jste členy klanu nebo máte okolo sebe skupinu přátel, se kterými rádi hrajete, neváhejte a poskládejte sedmičlenný tým, s nímž se můžete tohoto týmového souboje účastnit. Není potřeba týmy registrovat předem. V případě zájmu bude také možné tým založit přímo na místě. Pro členy vítězného týmu mají organizátoři připravené speciální dárkové tašky!


Nepatříte mezi fanoušky kompetitivní hry? Nevadí. Wargaming tým myslel i na vás a bude mít pro vás nachystané speciální herní účty, na kterých dostanete jedinečnou možnost vyzkoušet kteroukoliv z lodí, jež jsou momentálně ve hře dostupné. A možná se od organizátorů dočkáte i nějakého překvápka.

Pokud se chcete této akce zúčastnit, pospěšte si a potvrďte svou účast na českých stránkách World of Warships. Registrovat se můžete do 3. října 2017, po půlnoci se už seznam účastníků uzavře – pokud možno se hlaste pouze tehdy, že máte v plánu doopravdy dojít. Vstup a všechny aktivity v našem herním klubu budou plně hrazeny, což už je samo o sobě slušné lákadlo, ne?

Takže pro jistotu rychlá rekapitulace – 7. října do 13:00 do 18:00 v našem herním klubu SkillZone (Orebitská 630/4, Praha 3). Budeme se na vás těšit!

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
Facebook komentáře