NABÍDKA PRÁCE: Herní obchod Xzone brigádníky

Tentokrát jen v Ostravě!

Práce v herním prostředí láká pořádný zástup hráčů. Nemusí se ani jednat o kariéru v e-sportu – velká část se spokojí i s tradičnější prací, třeba prodejem her, což je docela zajímavý start. Před týdnem taková příležitost vykoukla na facebookové stránce herního obchodu Xzone.

Právě Xzone zrovna hledá pomocnou ruku do jedné ze svých prodejen. Pro jednou se nejedná o hlavní město – brigádník je potřeba v ostravské pobočce. Jedná se o dlouhodobější výpomoc, tudíž tuto nabídku neberte jen jako letní záležitost.

Za pokladnou je potřeba někdo, kdo hrám rozumí a dokáže zákazníkům s výběrem poradit. O prodejnu se navíc musí umět postarat, což znamená i nějaký ten úklid, naskladnění a aranžování krabiček na poličkách. Nějaká zkušenost s IT a vyšší odolnost proti stresu jsou tak výhodou.

Brigáda je vhodná pro vysokoškoláky ve třetích ročnících a výše, kteří mají volnější rozvrh. Jedná se zhruba o čtvrtinový úvazek, což znamená 40 až 60 hodin měsíčně. Často se jedná o záskoky za jiné zaměstnance, flexibilita je proto potřeba.

Jestli vás nabídka zaujala, neváhejte Xzonu poslat nejen svůj životopis, ale i něco o sobě. Veškeré pokyny najdete na stránce Jobs.cz či Práce.cz.

Čtěte také: Konec jedné éry. Sony ukončilo výrobu konzole Playstation 3

Xzone

Zdroj:

jobs.cz

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
Facebook komentáře