Herní myši, které vás nezruinují. Zalman představuje nové a levné modely

Ideální hlodavci, pokud máte hluboko do kapsy

Dnes již nepředstavuje žádný problém koupit myš pro běžné účely, jako je brouzdání po Internetu a další operace s počítačem. Jsou ale vaše nároky vyšší a nechcete přitom zruinovat svůj rozpočet? Hledáte spolehlivou myš pro specializované programy a také takovou, která se prosadí na virtuálním bojišti?

Nabídka značky Zalman zahrnuje i dvě optické myši s ergonomickým designem, určené pro herní prostředí – modely ZM-M501R a ZM-M600R. Díky speciálnímu profilu a designu jsou určeny jak pro praváky, tak leváky. Myši se vyznačují jednoduchým designem, nemají nic zbytečného navíc, a proto nepatří mezi drahé herní vybavení. Jsou perfektní volbou pro široké publikum uživatelů, kteří hledají spolehlivé a zároveň cenově dostupné zařízení.

Zalman ZM-M501R váží 140 gramů a chlubí se rozměry 124×66,5×39 mm. Výrobce k ní dodává také dodatečné 20g závaží, které slouží pro individuální nastavení podle preferencí uživatele. Myš na tlačítkách nešetří – má jich sedm pro až devět různých funkcí. M501R používá ověřený sensor Avago A3050 se čtyřmi úrovněmi DPI, od 800 do 4 000, a pracuje s frekvencí snímkování 500 Hz. Na změnu citlivosti upozorní LEDka.


Pro pracanty na cestách je tu model ZM-M600R. Nemá boční tlačítka „zpět“ a „vpřed“, proto se levorucí uživatelé nemusí bát, že nechtěně tato tlačítka stisknou. Hmotnost myši je pouhých 90 gramů a rozměry má 63×115×38 mm. Tyto minimalistické vlastnosti ji předurčují spíše pro používání s notebookem. M600R přichází s rozlišením od 600 do 4 000 DPI, která je určena pro hráče vyžadující vyšší preciznost. Senzor Avago 3090 s 32bitovým procesorem nabízí rychlé reakční časy a frekvenci snímkování až 1 000 Hz.

Obě myši používají spínače Omron. Odolnost je v případě M 501R pět milionů kliknutí, u 600R je to až dvacet milionů kliknutí. Myš ZM-M501R by se měla prodávat za 329 Kč, model ZM-M600R zase za 489 Kč.

Čtěte také: SteelSeries přichází s novými barvami headsetů Arctis. Část z prodejů půjde na charitu

Facebook komentáře
Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz
%d blogerům se to líbí: