Zveme vás na MSI Gaming Roadshow 2016!

Čekají vás nadupané přístroje i soutěž o grafickou kartu

Společnost MSI opět vyráží představit své nejnovější herní notebooky a počítače na oblíbenou MSI Gaming Roadshow 2016, která se uskuteční na vysokých školách v Pardubicích, Brně a Ostravě. Přijď na přednášku, kde se dozvíš zajímavosti a výhody jednotlivých technologií a vychytávek MSI.

Určitě jsi ještě neviděl naživo unikátní batoh MSI VR One nebo malý a velmi výkonný MSI Vortex G65. Chybět nebudou herní notebooky s plnou podporou a certifikací pro virtuální realitu, jako je zcela nový notebook MSI GT73, extrémní notebook s dvěma grafikami a mechanickou klávesnicí MSI GT83 nebo ultramobilní ale přesto výkonné notebooky MSI GS63 a GS43 s tloušťkou pouhých 18mm a váhou 1,8kg.

ilustrace-msi-roadshow-2016


Vstupné je ZDARMA a pro každého, kdo se dostaví na přednášku, je připraven dárek! Navíc můžeš vyhrát herní grafiku MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G a další ceny. Podrobný harmonogram jednotlivých akcí najdeš po kliknutí na konkrétní školu nebo na www.MSIRoadshow.cz:

*Kliknutí na odkaz vás přesměruje na Facebook událost, kde doporučujeme potvrdit účast.

Přednášky i výstavka produktů jsou zdarma a jsou otevřeny široké veřejnosti, tudíž zveme všechny hráče a IT fanoušky na netradiční předvánoční MSI Gaming Roadshow 2016 – www.MSIroadshow.cz.

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění - Inzerce

Viet Tran
Editor in chief portálu SkillZone.cz, weeaboo, Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. E-mail: tran@skillzone.cz, Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz
Facebook komentáře