Domů » Články » Herní novinky » 11letý chlapec přežil masivní útok včel. Zachránila ho schopnost z anime

11letý chlapec přežil masivní útok včel. Zachránila ho schopnost z anime

Aneb reálná transformace v Super Saiyana

Americký klučina jménem Andrew Kunz si prošel traumatickým zážitkem. Pobodalo ho přes 400 včel, když si hrál venku se vzduchovkou. Brutální útok prý ovšem přežil díky speciální schopnosti z anime Dragon Ball Z.

Andrew a jeho kamarádi si šli zastřílet vzduchovkou na staré opuštěné auto. Netušili však, že vozidlo obývá velká kolonie včelK jeho neštěstí auto neobývaly klasické včely, ale agresivní poddruh. Jakmile párkrát vystřelil, armáda naštvaných včel na něj nalítla. Jezázrak, že Andrew tak masivní útok vůbec přežil.

Andrew říká, že ho přes skoro jistou smrtí zachránil „Full Force Power“, tedy schopnost, kterou používá jeho oblíbený hrdina Vegeta v animovaném seriálu Dragon Ball Z i v řadě herních mutacích. Koncentruje při tom svou vnitřní energii, při které snáší sice velkou bolest, ale také se stává silnějším.

A přesně tuto schopnost (asi) bravurně ovládal i Andrew, dokud se k němu nedostala pomoc a nepřevezla na jednotku intenzivní péče. „Jmenuji se Andrew, ale můžete mi říkat Vegeta.“ dodal sebevědomě v rozhovoru pro místní televizi. Nyní se v nemocni postupně zotavuje a brzy by se měl zařadit zpět do běžného života.

Podobný případ se stal před lety v Norsku, kdy dvanáctiletý Hans Jørgen Olsen a jeho sestra čelili útoku zdivočelého losa. Tehdy se zachránil tím, že „použil“ schopnost Feign Death z World of Warcraft a předstíral mrtvého – což na losa zafungovalo

Čtěte také: Reportáž: 21. PragoFFest ve znamení tancovaček a podivných „kozpodložek“

https://www.youtube.com/watch?v=uRjbXOpv8kI

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X