Ezio se vrací zpět v Assassin’s Creed: The Ezio Collection. Ale jen na konzole(1 minuta čtení)

Kompletní série s oblíbeným italským asasínem na Playstationu 4 a Xbox One vyjde se všemi rozšířeními, bohužel multiplayer musí hráči oželet.

Už je tomu pět let, co jsme se naposledy vžili do role Ezia Auditore da Firenze. Assassin’s Creed: Revelations byl jeho posledním herním příběhem, od té doby na jeho místo nastoupili další zabijáci v kapucích, žádný ale už nebyl tak úspěšný jako charismatický Ital, kterého poháněla pomsta a smysl pro spravedlnost.

Možná právě proto se Ubisoft rozhodl vydat jeho kompletní příběh i pro moderní konzole. Assassin’s Creed: The Ezio Collection přinese celý balíček i se všemi DLC na PS4 a Xbox One. Jedinou výjimkou je ale multiplayer, který bude chybět úplně. O kompilaci her pro PC se nikde nemluví, nicméně se předpokládá, že přijde o něco později.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection pochopitelně přijde i s grafickým vylepšením, jenž by se mělo vyrovnat tomu maximálnímu na PC z původní doby vydání. Pod trailerem najdete srovnávací video, kde si můžete ověřit posun ve vizuálu. To vše bude k dostání za 59.99 (zhruba 1600 Kč) už 17. listopadu.

Čtěte také: Jen 35 % filmového Assassin’s Creed se odehrává v minulosti

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X