Domů » Články » Herní novinky » Co letos chystá 2K? Kromě RDR2 nás možná překvapí Borderlands 3

Co letos chystá 2K? Kromě RDR2 nás možná překvapí Borderlands 3

C'mon, minion! Andiamo!

Vydavatel 2K Games si v poslední době užívá neuvěřitelné finanční výsledky. GTA V se stále prodává jako banány za komunistů a Online část přináší spoustu peněz navíc. Vyhlídky na další rok také nevypadají vůbec špatně, ať už jde o Red Dead Redemption 2 nebo Borderlands 3.

Právě první zmíněná hra se nedávno dočkala odkladu až na říjen letošního roku. 2K tak bude muset bojovat s dalšími velkými tituly, přesto se o svá čísla ani zdaleka nebojí. V tiskové zprávě o finančních výsledcích firmy se totiž objevila zmínka o další hře.

Během následujícího fiskálního období, což znamená někdy mezi 1. dubnem 2018 a 31. březnem 2019, by měla vyjít vysoce očekávaná hra mimo westernovku od Rockstaru. Jelikož práce na Borderlands 3 není nijak utajovaná – spíše naopak – a vývojový cyklus by datu vydání odpovídal, je další dobrodružství vault hunterů nejspíše na spadnutí.

Šéf Gearboxu Randy Pitchford se také s Borderlands 3 moc netají, do hry chce přidat i plamenomet Elona Muska. Další šílená střílečka by nám ani zdaleka nevadila, avšak existuje i další možnost. Může se jednat o další Bioshock, na kterém údajně pracuje studio 2K Marin.

Čtěte také: Autoři PUBG jdou tvrdě po cheaterech. Jen v lednu zabanovali milion hráčů

[arve url=”https://youtu.be/qAqax9xVD7s” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X