Domů » Články » 3v3 souboje přinese Pico Tanks na naše telefony již příští týden

3v3 souboje přinese Pico Tanks na naše telefony již příští týden

Novinka od vývojářů Panda Arcade má úspěšný soft-launch na Novém Zélandu, v Austrálii a na Filipínách. Příští týden se dočká plného spuštění celosvětová veřejnost mobilních hráčů s operačním systémem iOS i Android.

Pico Tanks nabízí příjemnou týmovou arénovku, která nás postaví do role operátora bojového vozidla. V tříčlenných týmech pak budeme hájit své pozice a provádět taktické výpady proti trojici nepřátel. Naše bojové vozidlo můžeme plně kustomizovat a měnit mezi zápasy. Příjemná je také možnost poskytovat podpůrné funkce, pokud se někdo necítí jako rozený střelec a na místo smrtících projektilů tak vysílat například léčivé paprsky svým spoluhráčům. Hra obsahuje také několik herních módů, jako klasický team deathmatch nebo payload.  Pouze na Google Play má hra již přes 300 000 předem registrovaných hráčů, což předznamenává velmi slušnou herní komunitu. Hra je ohlášená také na App Store a dočkáme se jí 31. ledna

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X