Domů » Články » 7 bojových her, na kterých si nejlépe vybijete zlost

7 bojových her, na kterých si nejlépe vybijete zlost

Znáte to, přijdete domů unaveni z práce a chtěli byste si něco zahrát. Nemáte ale náladu na přemýšlení a řešení složitých hádanek. Přesně od toho tu jsou bojové hry, u kterých musíte tomu druhému co nejefektněji rozbít hubu. Podíváme se dnes na sedm takových, které vám v karanténě jistě přijdou vhod.

Mortal Kombat 11
(PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft PC)

Nejnovější počin z dílny studia NetherRealm. Najdete zde skvělý příběh a setkáte se se známými postavami napříč časem. Nechybí zde Raiden, Sub-Zero, Scorpion nebo třeba Sonya Blade. Kromě toho můžete samozřejmě soupeřit s kamarádem a sledovat rentgenové zpomalovačky, jak jeden druhému vytrhává páteř.

SoulCalibur VI
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Tak trochu jiná bojovka, která je zaměřená na boj s mečem. Kromě příběhu o hledání Soul Swords nabízí hra propracovaný editor postav, kde hráči vytvořili třeba Thanose od Marvelu. Kromě toho ve hře hostuje i bělovlasý zabiják příšer Geralt z Rivie. Pokud jste tedy měli špatný den v práci, není nic jednoduššího, než si v editoru vytvořit svého šéfa/kolegu a dát mu co proto.

Tekken 2
(PlayStation 1)

Tekken nebo-li Iron Fist Tournament byla původně hra určená pro automaty, která se později dostala i do domácností, díky konzoli PlayStation 1. Druhý díl je mezi hráči ani nejoblíbenější, oproti prvnímu dílu jsme se dočkali několika inovací v pohybech a také nových postav. Pokud jste někdy Tekken hráli, určitě vám nejsou neznámá jména jako King, Nina Williams nebo Marshall Law.

Super Smash Bros. Ultimate
(Nintendo Switch)

Exkluzivní bojová hra od Nintenda, ve které najdete snad všechny postavy napříč Ninentedo hrami. Utkat se zde může až 8 hráčů najednou. Mapy mají většinou více pater a občas to bývá pěkný chaos, ale i tak je to pekelně návyková zábava.

Street Fighter V
(PlayStation 4, Microsoft PC)

Další slavná bojová značka, která se vyznačuje lehce komiksovou grafikou. Příběh zde prakticky není, ale za to je tu spousta arén a postav. Nejznámější z nich je asi Ryu a Ken, kteří jsou v sérii od prvního dílu. Ve hře je spousta speciálních úderů a dorážeček, se kterými docílíte opravdu efektních soubojů.

Injustice 2
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

V NetherRealm Studio umí skvělé bojovky, kromě Mortal Kombat nám vývojáři naservírovali i výbornou komiksovou záležitost Injustice. Ta se prozatím dočkala dvou dílů, které na sebe příběhově navazují. Supermanovi přeskočí poté, co je jeho láska Lois Laneová zabita Jokerem. Rozhodne se, že padouchy je třeba zabíjet a ne je zavírat do různých ústavů. Na výběr je velké množství kostýmů a vylepšování schopností, můžete si to rozdat i se soupeři online a dokázat, že jste nejlepší hrdina ve vesmíru.

Marvel vs. Capcom: Infinite
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Spojení svou odlišných světů, kde proti sobě stojí hrdinové Marvelu a herní postavy Capcomu, především ze série Street Fighter. Na jedné straně tedy najdeme Iron Mana, Thora, nebo Kapitána Ameriku, kteří se poperou s Chun-Li, Mega Manem nebo třeba Dantem z Devil May Cry.

0 0 vote
Article Rating
Source :
Vlastní
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X