Domů » Články » 7 her, které by si zasloužily pokračování

7 her, které by si zasloužily pokračování

Dnes se podíváme na hry, které nikdy nevyšly a zřejmě ani nevyjdou, ale hráči by si je strašně přáli.

Bully (2006)

Začneme u Studia Rockstar, které (ač se tomu těžko věří) nedělalo vždy jen GTA. Dnes již legendární hra Bully nás zavedla do školního prostředí a jak již název napovídá, zažijete tu šikanu, spousty nadávek a nevděčné učitele. Už dlouho se mluví, že by se mělo objevit pokračování, to se však zdá býti v nedohlednu. Online hraní v GTA a Red Dead Redemption 2 hold sype více peněz a Rockstar nemá kam spěchat.

Demon’s Souls (2009)

Tady to všechno začalo. Hráči začali dobrovolně umírat a svět souls her je postupně pohlcoval. Gameplay nikomu nic nedaroval a každé zdolání bosse vyvolávalo až opojný pocit. Ačkoliv poté vyšly tři díly Dark Souls a Bloodborne k tomu, myslím, že i tento praotec souls her by si zasloužil pokračování a nebo alespoň remaster.

The Order: 1886 (2015)

Tady se mnou někteří z vás asi nebudou souhlasit, ale The Order: 1886 je podle mě jednou z nejlepších her na PlayStation 4. Ano, nebyla to dlouhá hra a za plnou cenu hodně hráčů naštvala. Ovšem příběh je zde výborný. Ocitáme se v Londýně, kde funguje Řád a členové mají jména podle rytířů kulatého stolu, kteří chrání svět před zlem a to nejen lidským. O výzbroj se vám tu stará Nikola Tesla a celé je to vlastně takový steampunk. Hra měla otevřený konec a mohlo by se to slušně rozjet, ale pokračování se asi jen tak nedočkáme.

Skate 3 (2010)

Všichni si určitě říkáte, že by tu měl být spíše Tony Hawk’s Pro Skater, ale toho už po zpackaném pátém dílu nikdo nechce. Další díl hry Skate by ale chtěl téměř každý, kdo někdy přičichl ke skateovým hrám. Třetí díl si sice můžete pustit v rámci zpětné kompatibility na Xbox One, ale svěží vítr by téhle sérii neuškodil.

Star Wars: Republic Commando (2005)

Jedna z nejlepších Star Wars her, ve které nebyly žádné světelné meče, ale zato jsme se mohli vtělit do jednotky klonů, se kterými projdete několik planet a válečných konfliktů. I když tu máme seriál Clone Wars, chtělo by to i další díl, který by nám ukázal nové příběhy klonů a jejich osudy.

The Simpsons: Hit & Run (2003)

Her s animovanou rodinkou Simpsonových je celkově málo a je to velká škoda. Asi nejpovedenějším titulem je právě The Simpsons: Hit & Run z roku 2003. Svým stylem vlastně přípomínal GTA a hráč zde plnil spoustu úkolů, rozesetých po celém Springfieldu. Tahle legenda by určitě zasloužila pokračování, navíc s dnešní grafikou a možnostmi otevřeného světa by to jistě byl skvělý zážitek.

Metal Gear Rising: Revengeance (2013)

Jako poslední tu máme spin-off série Metal Gear, na kterém pracovalo studio PlatinumGames, které stojí třeba za hrou Nier Automata nebo Bayonettou. Hlavním hrdinou zde byl Raiden, který se v sérii Metal Gear objevil již několikrát. Hra je čistou akcí a ačkoliv má možnosti stealthu, po většinu času budete všechny a všechno kolem sebe zabíjet. Kojima kdysi připustil, že by se pokračování nebránil, to ale bylo dávno předtím, než odešel z Konami. Naděje na pokračování tedy zřejmě úplně zmizely.

Source :
Vlastní
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X