Domů » Články » 7 her, kterých se dočkáme ještě letos

7 her, kterých se dočkáme ještě letos

Navzdory světové pandemii to vypadá, že se vydání letošních očekávaných titulů moc nezdrží. Dnes se podíváme na 7 her, kterých se dočkáme ještě letos a některé jsou už dokonce za rohem. Všechny vyjdou na současné platformy a jistě se dočkají vydání i na novou generaci konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X.

The Last of Us: Part II
(PlayStation 4)

Pokračování úspěšné survival hry od studia Naughty Dog si dalo pěkně na čas. Čekat jsme totiž museli dlouhých sedm let. The Last of Us: Part II dorazí na pulty obchodů 19. června a ponoříme se zde do příběhu dnes již dospělé Ellie, která si žije svůj poklidný život v komunitě přeživších. Jenže nic netrvá věčně a brzy bude nutné sáhnout po násilí a to nejen proti nakaženým, ale i lidem, kteří nejsou zrovna přátelští.

Ghost of Tsushima
(PlayStation 4)

Úplně nová značka od studia Sucker Punch nás zavede do 13. století na ostrov Tsushima při mongolské invazi. Ujmeme se role Jina, samuraje, jehož jednotka byla rozprášena. Jin tedy stojí před těžkým rozhodnutím, zda ctít tradice samurajů, nebo se vydat cestou ducha, který využije všechny dostupné prostředky pro záchranu ostrova. Do Japonska se podíváme již 17. července. 

Mafia Definitive Edition
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Remaky her jsou čím dál víc populárnější. Mafia je dnes považována za klasiku a jestli si nějaká hra zasloužila předělávku, tak je to právě tahle. Příběh Tommyho Angela, který byl inspirovaný mnoha mafiánskými filmy, dostaneme již 28. srpna a prý se dočkáme i nějakého vylepšení a nových misí. Chybět nebude ani český dabing, otázkou však je, zda uslyšíme i staré známé hlasy.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Další z chystaných remaků je legendární skejtová hra, která vyjde rovnou v kompilaci dvou dílů, kterých se dočkáme 4. září. Čekají nás přepracované mapy, které budou přesně kopírovat originál. Budou tu všichni známí jezdci, ale nebudou vypadat jako před 20 lety, nýbrž dostanou svou současnou podobu. K jízdě bude hrát i původní soundtrack, takže to bude nostalgický výlet se vším všudy. 

Marvel’s Avengers
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Nejslavnější hrdinové Marvelu se konečně dostávají do hry, která bude rozsáhlým akčním RPG. Vše začíná na představení nové základny Avengers v San Franciscu, při kterém je Země napadena a všichni viní právě superhrdiny. Poté se děj přesouvá o několik let dopředu, kdy je tahle partička postavena mimo zákon, jenže svět bude brzy znovu potřebovat jejich pomoc. Kromě základních členů Avengers se dočkáme i dalších superhrdinů, které znáte ze stránek komiksů.

Cyberpunk 2077
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Asi nejočekávanější hra letošního roku, o kterou se stará legendární studio CD Projekt Red, byla oznámena již v roce 2013, ale až letos se konečně do Night City podíváme. Hlavní hrdina, žoldák jménem V, bude plně upravitelný a je jen na vás, zda budete hrát za muže či ženu. Hra volně navazuje na stolní hru Cyberpunk 2020, takže i zde se autoři měli o co opřít a vytvořit tak ultimátní město, rozdělené na šest regionů. Čekají vás úkoly plné hackovaní, střelby, vyjednávání a adrenalinových honiček v ulicích města. Všechna tahle zábava započne už 17. září.

Assassin’s Creed Valhalla
(PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC)

Jako poslední tu máme další díl ze série Assassin’s Creed, se kterým se podíváme na konec 9. století, do doby vikingů. Dle dostupných informací bychom si měli postavit vlastní vesnici, která bude sloužit jako výchozí základna pro naše výpravy. Hrát budeme za vikinského náčelníka(ci) Eivora. Společně s ním potkáme různé historické postavy, jako je třeba wessexský král Alfréd Veliký. Se svými kumpány budete podnikat nájezdy na anglosaskou Anglii a užívat si dalších vikinských radovánek.

Source :
Vlastní
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X