Domů » Články » 7 nejhorších her, které opravdu nechcete hrát

7 nejhorších her, které opravdu nechcete hrát

Hry nemusí být vždy dobré. Je spousta her, které se snaží jen vydělat na známé značce, mají malý rozpočet, nebo se prostě kvůli chybám nedají hrát. Podívejme se tedy na 7 her, o který je dobré tak maximálně psát, ale rozhodně ne je hrát.

E.T. the Extra-Terrestrial
(Atari 2600)

Začneme pěkně v historii. Psal se rok 1982 a Spielbergův E.T. – Mimozemšťan ovládl kina. Toho samozřejmě chtěli využít i herní společnosti a tak vznikla asi nejhorší hra všech dob E.T. the Extra-Terrestrial. Ta byla spíchnuta pěkně horkou jehlou, jen aby se stihlo její vydání před Vánoci. Společnost Atari si tenkrát představovala obrovské prodeje, titulu se však prodalo jen něco málo přes 1,5 milionu kusů. Zbytek her byl pohřben v poušti v Novém Mexiku, kde leží dodnes.

Plumbers Don’t Wear Ties
(3DO)

Už samotný název napovídá, že nejde o žádné veledílo. Hra mixovala randící simulátor s adventurou, což je divná kombinace sama o sobě. Vše pak doplňovaly krátké filmečky s reálnými herci, kteří by za své výkony Oscara opravdu nikdy nedostali. Hru si dnes můžete zahrát na YouTube.

Superman
(Nintendo 64)

Hra označovaná také jako Superman 64 byla opravdovým Kryptonitem. Vznikla podle kresleného seriálu, ale vůbec nebyla zábavná. Špatně se ovládala, blízké objekty se pozdě načítaly, celkově to bylo velice zmatené a snad nikdo ji pořádně nedohrál, je to totiž opravdové utrpení.

Bad Boys II
(PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Microsoft PC)

Další z her, která těžila z filmové licence. Tentokrát to odnesli Mizerové. Tohle si Will Smith a Martin Lawrence opravdu nezasloužili. Hra částečně kopírovala filmovou předlohu ale byla plná chyb, špatného zvuku, o dabingu radši ani nemluvím. Ovšem ve svých dvanácti letech jsem si ji vyškemral od své maminky. Byla to taková ta velká papírová krabice, které se už dnes nedělají. Dodnes ji uchovávám jako artefakt mých špatných herních zážitků.

Crazy Frog Racer 2
(PlayStation 2)

Ano, i špatné hry mohou mít více dílů. Crazy Froga zná asi každý, tenhle otravný diskožabák prorazil s předělaným hitem Axel F. a dostal i dvě závodní hry. Zatímco první hra byla dost na hraně, ale dala se celkem skousnout, dvojka je hotové utrpení. Chyby a otřesná hudba udělaly ze hry snad nejhorší a nejotravnější závodní hru na PlayStation 2.

Ride to Hell: Retribution
(Microsoft PC, Xbox 360, PlayStation 3)

Přesuneme se teď trochu do současnosti, konkrétně do roku 2013. V tomto roce vznikla asi nejhorší motorkářská hra všech dob. Co naplat, že byla ve vývoji dlouhých šest let a vývojáři slibovali otevřený svět. Jenže skutek utek a Ride to Hell: Retribution byla sra…, fakt špatná lineární hra, která vypadala jako něco z PlayStation 2. Připočtěte si špatné ovládání a komické scény, kde mají postavy sex přes oblečení a hned je vám jasné, na čem jste. Jedinou dobrou věcí, co vývojáři udělali, bylo pozdější stažení hry ze Steamu.

Rambo: The Video Game
(Microsoft PC, Xbox 360, PlayStation 3)

Jako poslední tu máme hru podle slavné akční filmové série Rambo. Podle traileru to nevypadalo na grafický zázrak, alespoň gameplay by ale mohl stát za to. Sakra, jak jsem se tenkrát mýlil. Hra je klasická kolejnicová střílečka, která je ještě k tomu špatně udělaná. Rambo se neustále leskne, jako by za ním pořád někdo chodil a instantně jej poléval panenským olejem. Navíc, pokud jste nezvládli pasáž v policejní stanici, hra zamrzla a vše jste museli absolvovat úplně od začátku.

Source :

Vlastní

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na