80letá babča-letsplayerka slaví první výročí na YouTube(1 minuta čtení)

Takovýto důchodový režim je bezpochyby snem každého geeka.

Jelikož je většina z nás ještě stále v rané fázi života, nedokážeme si ani představit, co budeme dělat třeba za čtyřicet, padesát nebo šedesát let. Snilo by se vám ale o tom, že byste si i v důchodovém věku, namísto společenských her nebo nostalgických procházek, zapnuli například CS:GO a šli si do rankedů vystřílet pár Poláků?

Stařenka z virginského městečka Rocky Mount je bezpochyby tou největší hráčkou v oblasti několika mil, jelikož i v jejím pokročilém věku má stále dost energie na to, aby si nejen zahrála nějaké ty herní pecky, ale i založila svůj kanál na YouTube a začala sama natáčet videa pro pobavení ostatních.

Je to sotva pár dní, co osmdesátiletá letsplayerka dosáhla prvního roku na YouTube a natočila tak k této příležitosti i její první vlog, který spojila s menším unboxingem.

Pokud si myslíte, že vás Shirley Curry svými videi nezaujme, tak jste na omylu. Věřte tomu, že díky jejímu uklidňujícímu hlasu a pozdravem “ahoj, vnoučata” se stane první babičkou, kterou kdy budete odebírat.

Čtěte více: Dělá vaše babička letsplaye? Od téhle se má co učit!

Source :

Youtube

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na