Domů » Články » Herní novinky » A Place for the Unwilling: Vyzkoušejte si alfa verzi hry a prožijte 21 dní v umírajícím městě

A Place for the Unwilling: Vyzkoušejte si alfa verzi hry a prožijte 21 dní v umírajícím městě

Jak často čtete nebo slyšíte „obrovská open-world hra, kde můžete jít kamkoliv a dělat cokoliv“? Běžně, že ano. Jenže k čemu vám bude obrovský, vizuálně krásný svět, když zjistíte, že zeje prázdnotou? Tomu se snažili vyhnout vývojáři AlPixel se svým A Place for the Unwilling.

AlPixel tedy vytvořili jen jedno město a místo stovek postav, jich do hry dali jen osmnáct. Zaměřili se na vytvoření detailního příběhu a prostředí, které bude i přes minimum lidí působit živě. Hráči se ujmou role obchodníka, cestujícího mezi zákazníky. A protože to má být hra, kde mohou dělat cokoliv, chybí jakýkoliv ukazatel questů nebo směru. Chcete se někam dostat? Zeptejte se kolemjdoucích na cestu nebo najděte mapu na ulici. Mezi každodenní činnosti vaší postavy bude čtení novin, rozhovory s lidmi a správa důležitých předmětů a informací. Po prvním oťukávání a průzkumu zjistíte, že v tomhle městě něco nesedí a někteří lidé se ho za každou cenu snaží zničit pomocí konspirací. Začnete narážet na spoustu záhad a nejasností. Na zjištění toho, co se děje ale máte jen 21 dní. Proč se po ulicích pohybují ty stínové siluety? Jsou to prostě anonymní lidé, které každý den potkáte na ulici, míjíte je a za pár minut zapomenete jejich obličej.

Alfa verzi A Place for the Unwilling můžete vyzkoušet do 3. června, přičemž vývojáři slibují její brzké vydání.

X