Domů » Články » A Total War Saga: Troy – Nová hra z legendární strategické série

A Total War Saga: Troy – Nová hra z legendární strategické série

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností SEGA® Europe Ltd. představuje novou hru z legendární strategické série – A Total War Saga: Troy. Staňte se svědky zlatého věku trojské civilizace.

A Total War Saga: Troy je nová strhující strategická hra na motivy jednoho z největších příběhů lidské historie. Hra Troy, inspirována starořeckým hrdinským eposem Iliad, umožní hráčům zanechat heroický odkaz v pozdní době bronzové.

Ve hře Troy leží osud Mykénské civilizace zcela ve Vašich rukou. Každé rozhodnutí, které učiníte, bude utvářet podobu země – od mýtických výšin hory Olymp, až po vyprahlé pouště Lemnu. Zažijte historii tak, jak se pravděpodobně udála, nebo si utvořte svou vlastní legendu v této unikátní nové kapitole Total War ságy.

Bojiště ve hře Troy se zachvějí pod chodidly legendárních válečníků jako je Achilles a Hector – ale k dobití slavného města Trója bude zapotřebí mnohem více, než jen využití brutální síly. Ovládněte směnný obchod, udržujte diplomatické styky a nakloňte si přízeň bohů, než se Vaše jméno zapíše do historie.

Hra A Total War Saga: Troy vychází v roce 2020 na PC s českými titulky. Pro více informací o hře navštivte oficiální stránky hry zde.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X