Domů » Články » Activision Blizzard vychází vstříc svým hráčům v karanténě, rozdává odměny

Activision Blizzard vychází vstříc svým hráčům v karanténě, rozdává odměny

Ačkoliv není studio Activision Blizzard v dnešních dnech řazeno mezi nejoblíbenější videoherní společnosti, nezůstává pozadu se solidaritou vůči hráčům jejich her, kteří v těchto těžkých časech musí trávit většinu svého času ve svých domovech. A tak po vzoru ostatních velkých firem videoherního byznysu implementují do svých her řadu bezplatných odměn.

Pravděpodobně největší úspěch sklidí odemknutí všech hratelných postav ve hře Heroes of the Storm. I když je tato originální MOBA hra studiem nezaslouženě odsunuta na druhou kolej, komunita je stále rozsáhlá a touží po novém obsahu. V uplynulém roce bylo Heroes of the Storm naneštěstí kompletně staženo z esportové scény a velká část týmu, který na hře pracoval, byla odejita kvůli práci na nových titulech studia. Mezi neuvěřitelnými 88 hratelnými postavami najdete na rozdíl od jiných MOBA her řadu originálních konceptů. Ať už se jedná o Cho’galla, kterého musí ovládat dva hráči najednou, nebo Abathura, který po většinu hry podporuje z bezpečí vlastní základy své spolubojovníky. Všechny tyto postavy si můžete vyzkoušet zcela zdarma, a to až do 2. dubna 2020. A aby toho nebylo málo, tak speciální event, během kterého jsou hráčům po splnění úkolů rozdávány unikátní skiny a další kosmetické doplňky, byl oficiálně prodloužen.

Odměn se mimo fanoušků Heroes of the Storm dočkají i hráči World of Warcraft a StarCraft 2. Těm bude po nějakou dobu zvýšen počet získaných zkušeností, a to rovnou o 100%. Pokud jste podobně jako já hledali čas, kdy se opět ponořit do hraní World of Warcraft, s chutí do toho!

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X