Domů » Články » Herní novinky » Překrásná adventura RiME vyjde v květnu. A nejen pro PS4

Překrásná adventura RiME vyjde v květnu. A nejen pro PS4

Kdyby Ico a Wind Waker měli rozkošné děťátko
RiME
RiME

Loňský The Last Guardian je jednou her pro Playstation 4, která se dočkala nadšených přijetí i rozpačitých ohlasů. Na jednu stranu spoustu hráčů oslnila jedinečným příběhem a gameplayem, hodně jich ale odradily technické nedostatky po dlouhém vývoji. Navíc vyšel exkluzivně na konzoli od Sony.

Již brzy se i na PC dočkáme hodně podobného zážitku. Adventuru RiME sice Sony oznámilo na Gamescomu v roce 2013, avšak vývojáři z Tequila Works loni odkoupili práva na hru a plánují ji vydat na další platformy – tedy PC, Xbox One a nově vydaný Nintendo Switch.

Nás tento krok hodně těší. Podle trailerů a ohlasů zahraničních médií RiME vypadá jako milostné dítě Ico (duchovní předchůdce Last Guardiana), Wind Wakera a Journey, což jsou vše exkluzivní hry, které si s klávesnicí prostě zahrát nemůžeme. Roztomilých adventur prostě není nikdy dost.

Skvělou zprávou je, že se do kouzelného světa od španělských vývojářů ponoříme již brzy. Hra totiž vyjde 26. května a tvůrci si o ni řeknou €30. Mezitím se můžeme jen koukat na parádně vypadající trailery.

Čtěte také: Outlast 2 vyjde koncem dubna. Nabídne i speciální edici s předchozími díly

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X