Domů » Články » FOTOGALERIE: Advík ve znamení turnajů. Mrkněte na naši herní zónu

FOTOGALERIE: Advík ve znamení turnajů. Mrkněte na naši herní zónu

Došlo i na tancovačky, karaoke a OSU

Tak máme za sebou další Advík. Letošní rok byl trošku divočejší, ale nakonec se nám jej podařilo přežít a předvést na něm několik zajímavých novinek. O tradiční program v podobě série turnajů ale návštěvníci nepřišli. Mrkněte na naše fotografie.

Ani letos jsme nevynechali další ročník Advíku, akce pro fanoušky anime, mangy a japonské kultury. Opět jsme si v Modré škole na Hájích zabrali celou tělocvičnu a společně s Lancraftem z ní vytvořili herní a chillovací zónu, kde si návštěvníci mohli zapařit na nabušeném hardwaru či si odpočinout u konzolových mlátiček.

Letošní pařanské stoly obsadily notebooky MSI GP72 Leopard na kterých se hrál turnaj v osvědčené e-sportové klasice League of Legends. Zájem byl velký – v klání 1v1 se ho zúčastnilo 52 hráčů. Obdobný šrumec byl i u koutku s notebooky Lenovo Legion.

Kromě zmíněného League of Legends si hráči mohli změřit síly v e-sportových stálicích jako Overwatch, Hearthstone, Heroes of the Storm, které běžely přes progamingovou platformu ESL. Cen bylo více než dost, rozdávaly se hry, merch i sladkosti. A kdo neměl v turnaji štěstí, dostal aspoň nápoj Lucozade. V tom vedru se rozhodně šikly.

Mimo hlavní turnaje se pořádaly i zápasy v Just Dance 2017, Tekkenovi 7, Injustice 2 i OSU, který si mohli zájemci vyzkoušet i na dotykové obrazovce. Spousta návštěvníků si ale pouštěla OSU na našich nadupaných SkillZone kompech, což mátlo nejednoho kolemjdoucího. Ale co, jak se říká – proti gustu… Nově jsme na Advík přitáhli i karaoke. Návrhy na soutěže ve zpěvu ještě zvážíme, zatím to spíše vypadá na hvězdnou pěchotu.

Aby toho nebylo málo, za SkillZone jsme po celém areálu Modré školy poschovávali soutěžní papírky – kdo je našel, mohl si u nás na stánku vylosovat odměnu. Během toho víkendu jsme rozdali pořádnou porci náramku, klíčenek, bločků, Steam her i slunečných brýlí s naším brandem. Na každého se něco dostalo.

Čtěte také – FOTOGALERIE: Podívejte se na momenty z ESL One v Kolíně nad Rýnem

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X