Domů » Články » Herní novinky » After Reset cílí na hráče prvních dvou Falloutů

After Reset cílí na hráče prvních dvou Falloutů

After Reset je název pro RPG ze staré školy, s velkým otevřeným světem, které se chce přinejmenším tvářit jako první díly legendární série Fallout. Tvůrci na Kickstarteru prozrazují, že sami jako věrní fanoušci série dlouho čekali na díl Falloutu s podtitulem Van Buren, jenž měl jako právoplatný třetí díl pokračovat v zavedených kolejích. Hra byla nakonec zrušena a značku převzala Bethesda. Nyní chce studio Black Cloud vytvořit alespoň neoficiálního nástupce ze staré školy.

Kromě Falloutu se autoři After Reset inspirují také hrami Baldur’s Gate a Planescape: Torment. Jako hlavní pilíře hry vyzvedávají postapokalyptickou atmosféru, nelineární příběh a hardcore mechanismy her ze staré školy. Podle dalších slov autorů se můžeme těšit na absolutní svobodu volby, ovšem oproti původním Falloutům okořeněnou o větší dávku emocí a provázanost s příběhem.

[youtube id=”0cTMdjGmWaA”]

Projekt dostal zelenou na Steam Greenlight během pouhých pěti dnů a ihned se vrhl na Kickstarter. Studio Black Cloud chce za měsíc vybrat částku 900,000 $, což je na začínající studio vážně velký cíl. Plán vydání je stanoven na konec roku 2015, pokud vše půjde tak jak má.

Pokud vás hra zaujala a chcete se o ní dozvědět víc, nebo rovnou přispět na její vývoj, pokračujte odkazem zde.

[youtube id=”ixyhS1XsdbA”]

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X