Domů » Články » Age of Empires: Definitive Edition vyjde v únoru. Na konci ledna se dočká i bety

Age of Empires: Definitive Edition vyjde v únoru. Na konci ledna se dočká i bety

WOLOLO

Po nečekaném podzimním odkladu to vypadá, že se moderní předělávky Age of Empires: Definitive Edition dočkáme už za měsíc. Podle tiskové zprávy Microsoftu by hra měla už jistojistě vyjít 20. února. Ještě před její premiérou vydavatel připomíná uzavřenou betu, která začne v závěru měsíce..

Multiplayerové betatestování započne 29. ledna, zatím však není jisté, co všechno nabídne za obsah. Pokud máte zájem si vyzkoušet staronovou RTS klasiku, zamiřte na stránky hry a zaregistrujte se do bety. K úspěšnému přihlášení budete potřebovat Microsoft účet.

„Naším cílem při vytváření definitivní edice hry Age of Empires bylo přinést co nejlepší verzi této klasiky, ať už jde o špičkové audiovizuální zpracování nebo klíčové herní systémy pro více hráčů. Všechno muselo být takové, jaké si to pamatujete (nebo ještě lepší), abychom nabídli působivý zážitek z hraní real-time strategie i 20 let od vydání originálu,“ píše Microsoft v tiskové zprávě.

Age of Empires: Definitive Edition vyjde 20. února exkluzivně na operačních systémech Windows 10 s cenovkou 549 Kč. Mimo Store by se snad měl později objevit i na Steamu.

Čtěte také: Druhoválečná střílečka za hubičku. Battalion 1944 bude stát jen 15 euro

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=JyPlECHiXcM” /]

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X