Domů » Články » Herní novinky » Agent 47 může být jen jeden aneb Hitman 2 se chlubí Ghost módem

Agent 47 může být jen jeden aneb Hitman 2 se chlubí Ghost módem

Hádáte se pravidelně s kamarádem, kdo z vás je lepší nájemný zabiják? Teď máte konečně možnost poměřit si plešky hezky jeden na jednoho…

Zábavný režim plný improvizace, soutěživosti, a především nájemných vražd. Tomu říkáme ten správný mix zábavy na sychravé podzimní večery. A protože takové večery se, jak známo, nejlépe tráví ve dvou, nenapadá nás nic lepšího než si to při nich rozdat s kamarádem v tom, kdo dokáže rychleji dostat víc cílů do plastových pytlů. A to není žádná metafora.

Kdo by totiž nechtěl posílat protivníky jednoho za druhým do zabijáckého důchodu, zejména ve hře tak kreativní, jako je právě Hitman? Druhý díl téhle znovuzrozené série vychází již 13. listopadu a mimo jiné sebou přinese také kompetitivní multiplayerový mód s názvem Ghost. V tom proti sobě stojí dva hráči v oddělených realitách, kteří zároveň vždy vidí „ducha“ svého protivníka. Výsledkem jsou situace, kdy váš oponent bude moct klidně vyhodit půlku mapy do luftu, ale váš postup to nijak neovlivní. Co ho ale ovlivní je, když ty exploze zlikvidují některý z určených cílů. V takovém případě totiž dostanete 20 vteřin na to, abyste si za daného nešťastníka taktéž připsali zářez na pažbu (případně topůrko, držák, plynovou lahev, nebo čím se to zrovna chystáte vydělat si na svůj denní chleba). Pokud neuspějete, máte zkrátka smůlu a jde se na další cíl. Využít samozřejmě můžete všechny obvyklé fígle, na jaké jste v rámci téhle série zvyklí, takže kreativitě se příliš velké meze nekladou. Převleky, zbraně a různé užitečné předměty najdete po celé mapě.

Pravidla jsou přitom jednoduchá a čas omezený. Dva hráči začínají na stejném místě a jejich cílem je být lepší než jejich soupeř. Jo a to hlavní! Vítězem se stává ten, který jako první vyřadí pět cílů, přičemž musí být nejen rychlejší, ale jeho práce musí být zároveň tak dokonalá, že z jeho zločinů odsoudí tu nebohou stařenku, která šla zrovna kolem. Dobrý lov agenti!

Source :
X