Domů » Články » Aktuální situace v redakci magazínu SkillZone

Aktuální situace v redakci magazínu SkillZone

Pokud pravidelně čtete náš web, jistě jste si všimli, že od 5. dubna nevyšly žádné články. To se stalo za celých 14 měsíců redakce, fungující pod novým vedením, vůbec poprvé. 

Pro naše čtenáře vydáváme pravidelně minimálně tři články denně. Avšak teď, v době koronaviru, se celý projekt SkillZone dostal do velkých existenčních problémů. Jelikož je magazín jeho nedílnou a důležitou součástí, která funguje díky skvělému týmu redaktorů, zajímá nás nyní, jak to vnímáte vy.  

Redakce byla od samého začátku podporována z financí, které generoval celý projekt jako takový, aby dával obsah komunitě, která se na náš web naučila chodit. Naši redaktoři jsou ochotni psát bez finančních nároků, avšak toto je z dlouhodobého hlediska neudržitelné. Proto jsme se rozhodli zkusit řešit tuto situaci formou dobrovolného příspěvku ala Patreon, kterým podpoříte redakci. Díky vaší podpoře budeme moci připravit další obsah, který vás zajímá. Proto bychom vás rádi požádali o vyplnění dotazníku, který nám pomůže zjistit, jestli má smysl v tomto úsilí pokračovat.Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] posledním článku na našem webu jsme vás informovali o tom, jaká je aktuální situace jak okolo magazínu, tak […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X