Domů » Články » Herní novinky » Alicia Vikander v akci. Mrkněte na první fotky z natáčení filmové Lary Croft

Alicia Vikander v akci. Mrkněte na první fotky z natáčení filmové Lary Croft

Silnou inspiraci rebootem z roku 2013 tvůrci nezapřou

Filmy na motivy her to nikdy neměly lehké. V minulém desetiletí jejich pověst zdárně zdecimoval Uwe Boll, snímky Assassin’s Creed a Warcraft: První střet jejich čest loni také nezachránily. Nový Tomb Raider by tuto patálii napravit mohl, přeci jen navazuje na úspěšné hry a ne tak úplně strašné filmy.

Dvojice filmů s Angelinou Jolie v hlavní roli sice nikomu dech nevyrazí, ale o propadáky se také nejednalo. Nyní roli převzala švédská herečka Alicia Vikander, jež ve filmovém Tomb Raiderovi ztvární Laru Croft z rebootované série.

Produkce je již v plném proudu, bylo tedy jen otázkou času, než se záběry z natáčení vyhřeznou na internet. Prvenství patří fanouškovskému Twitter účtu Vikanderové, kam se dostaly čtyři fotky jedné z akčních scén.

Už na první pohled je jasné, že poslední dva herní díly sloužily jako předloha. Alicia na sobě má stejný outfit jako digitální Lara, dokonce i bandáží na sobě má více, než je zdrávo. Snad to znamená, že kvalita se vyrovná titulům z dílen Crystal Dynamics. Už by bylo na čase, aby někdo kletbu her na stříbrném plátně prolomil.

Čtěte také: Nová Lara Croft je na cestě – uniklo jméno pokračování

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X