Domů » Články » American i Euro Truck Simulator 2 brzy dostanou nové DLC. Podíváte se do Oregonu a Pobaltí

American i Euro Truck Simulator 2 brzy dostanou nové DLC. Podíváte se do Oregonu a Pobaltí

České hry v poslední době zažívají takovou menší renesanci, kdy sbírají jedno zahraniční ocenění za druhým a dostávají čím dál více prostoru i v neherních médiích. Je ale až s podivem, že si ne všichni vzpomenou na české studio SCS Software, které už před lety dobylo celý svět se svými sériemi Euro Truck Simulator a American Truck Simulator. A rozhodně neusínají za volantem – na Gamescomu představili hned dva přídavky do obou her.

Stánek českých vývojářů vypadal více než stylově. Rovnou totiž do haly zaparkovali jeden velký kamion, který se nedal jen tak přehlédnout. Kolem obrovského tahounu rozestavěli několik stanic s nově představenými DLC – Oregon pro American Truck Simulator a Beyond the Baltic Sea pro Euro Truck Simulator 2.

První jmenovaný nášup pošle hráče do nádherné krajiny severozápadního amerického státu. Oregon se může chlubit nejen svými přírodními krásami v podobě hustých lesíků či nespočtu řek a jezer, ale také velkými městy jako Portland, Salem či Eugene. DLC slibuje štědrých 5 tisíc mil nových cest, 14 měst a plejádu přírodních památek, ikonických pro daný region. Do Oregonu se můžete podívat už 4. října tohoto roku.

Druhé DLC, tentokrát pro Euro Truck Simulator 2, vám otevře cestu nejen do pobaltských států. Kromě Litvy, Estonska a Lotyšska navštívíte také jih Finska a ruský Kaliningrad a Petrohrad. Mapa by se měla rozšířit celkem o 14 měst, další detaily už jsme z autorů bohužel nevyloudili. DLC je totiž stále ve vývoji a není jisté, zda vyjde ještě do konce tohoto roku.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=RHn3qlqBPiQ” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=hHjAFwegzlQ” /]

Source :

Vlastní

X