American McGee pracuje na designu a příběhu nové hry o Alence

Hra Alice: Asylum bude příběhově předcházet dílu American McGee’s Alice z roku 2000. Alenka v něm bude bojovat s traumatem ze ztráty její rodiny. A opět to bude hororová jízda.

Před dvěma lety designér American McGee vzkázal fanouškům, že ho mají přestat otravovat s novou hrou o Alence. Moc rád by jí prý udělal, ale záleží to na EA. Pak oznámil, že společnosti podá návrh, ve kterém bude artwork, nástin designu a finanční model. A teď to vypadá, že se splní sen mnoha fanoušků. Dokonce má stránku na Patreonu, kde mohou fanoušci podpořit vývoj hry.

Akční 3D adventura American McGee’s Alice vyšla v roce 2000 jako neoficiální pokračování knih Lewise Carrolla. Odehrává se několik let po Alence v Říši divůZa zrcadlem a co tam Alenka našla, ale její verze Alenky je starší, strašidelnější a mnohem cyničtější.

Hra v roce 2010 dostala pokračování jménem Alice: Madness Returns, ve které byla Alenka propuštěna z blázince a nyní žije v sirotčinci pro psychicky traumatizované sirotky. Padá znovu do Říše divů, aby zjistila pravdu o své minulosti a zbavila se traumatu.

TerriFoxx
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.