fbpx

HRA ZDARMA: Přidejte si Amnesia Collection do své knihovničky na Steamu!

*vystrašený křik*

Už je to tady zase. Člověk se snaží plnit úkoly do práce nebo školy, věnovat se rodině a přátelům, případně stihnout nějaký ten kulturní zážitek. A najednou se přiřítí hra, která v nejhorším případě naruší všechno najednou. Amnesia Collection v sobě má (bohužel pro náš volný čas) hry rovnou dvě.

První díl hororovky Amnesia od Frictional Games snad netřeba představovat – v jednu dobu to byl letsplayerský hit a sami už nejspíše máte hru ve své knihovničce. Pokračování v podobě A Machine for Pigs, které vyvíjelo studio The Chinese Room, sice na rozdíl od svého staršího bratříčka neodstartovalo žádný boom, stále ovšem jde o obstojnou atmosférickou adventuru.

Pokud se tedy chcete o víkendu bát, není nic jednoduššího než zajít na Steam a Amnesia Collection si přidat do knihovničky. Už vám tam zůstane napořád, což za těch pár kliknutí rozhodně stojí. Jen dávejte pozor, akce je časově omezená a není jisté, kdy skončí.

V případě, že by vás základní kampaň již nebavila, můžete si stáhnout jeden ze stovky modů. První Amnesia má celkem početnou komunitu a můžete narazit na takové klenoty jako Hledání min. Tak neotálejte!

Čtěte také: Plnohodnotný Fortnite Battle Royale vyjde na telefonech. Nabídne hraní napříč platformy

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.