Domů » Články » Amnesia: Rebirth se bude ubírat jiným směrem, než první díl

Amnesia: Rebirth se bude ubírat jiným směrem, než první díl(2 minuty čtení)

Amnesia: The Dark Descent. Asi neexistuje hráč, který by o ní alespoň neslyšel. Jedná se o hororovou hru se spoustou lekaček, kterou proslavili především youtubeři. Hra obsahovala editor map a tak mohla být zábava nekonečná.

Nyní se chystá další díl, který ponese název Rebirth. Autoři slibují, že tentokrát nemáme čekat stejnou atmosféru a mechaniky, na které jsme byli zvyklí u prvního dílu. Kreativní ředitel studia Frictional Games Thomas Grip se o tom svěřil serveru Gamespot: „Je spousta věcí, o kterých si myslíme, že lidé mají na The Dark Descent rádi. A pak je tu hodně věcí, které bychom určitě mohli udělat lépe. A poté tu jsou  takové věci, které jsme se naučili při vývoji hry Soma, takže bychom to vše chtěli zkombinovat dohromady.“ Také dodává, že první Amnesia byla sice díky youtuberům populární, ale získala si nálepku jednoduché zábavy, což Amnesia: Rebirth určitě být nemá.

Na rychlé lekačky tedy můžete zapomenout. Ano, určitě se tu nějaké objeví, ale autoři chtějí atmosféru budovat postupně a těžit spíše ze strachu z toho, co nevidíte. „Pokud jde o to, kdy přijde silný moment, myslím, že to bude podobně jako v Somauprostřed hry. To je místo, kde Amnesia: Rebirth hráče chytne a ukáže, co v sobě doopravdy má,“ dodává Grip. 

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X