fbpx

Ancestors Legacy spouští otevřenou betu. Dočká se českých titulků i limitované edice

Pojďte nám nafackovat v multiplayeru!

Ancestors Legacy je opět o krůček blíže k vydání. Vydavatel 1C a vývojáři z Destructive Creations totiž oznámili, že jejich historická realtimová strategie půjde do prodeje 22. května 2018. Kromě Steamu vyjde hra v Česku i na Slovensku v limitované krabicové verzi a českými titulky. Těšit se můžete na bonusy v podobě tištěného artbooku a soundtracku na CD. Zároveň je již nyní k vyzkoušení otevřená multiplayerová beta na Steamu.

Polští vývojáři se v minulosti nechvalně proslavili především kontroverzní střílečkami Hatred či IS Defense. Jejich aktuálně chystaná strategie Ancestors Legacy je ovšem úplně jiné kafe a vypadá více než slibně. Ve hře se ujmete jedné ze čtyř středověkých armád – vikingských nájezdníků, Anglosasů, Germánů i Slovanů – a vydáte se s ní dobývat, drancovat a vypalovat tehdejší Evropu.

Rozhodně nepůjde jen o prostoduché posílání pajduláků proti sobě. Hra kombinuje těžbu a správu zdrojů, budování základny i dočasných osad a obří týmové bitvy. A to vše na Unreal Enginu 4. Díky filmové akční kameře si také můžete nafotit detailní záběry přímo z bojiště, jak bývá v aktuálních hrách trendem. Vše si ostatně můžete vyzkoušet již nyní na Steamu – hra je aktuálně v otevřené betě.


Zatímco předchozí singleplayerové a multiplayerové bety z konce loňského roku byly uzavřené a nabízely možnost nahlédnout do světa Ancestors Legacy jen vybraným hráčům a novinářům, nyní se může do žáru multiplayerových bitev ponořit každý. V rámci otevřené betaverze si mohou uživatelé ozkoušet všechny čtyři národy, a to na některé ze tří map o různých velikostech a módech (1v1, 2v2 a 3v3). Zatím není jasné, jak dlouho beta potrvá.

A na závěr se níže můžete mrknout na nejnovější trailer s českými titulky. Čistě pro rekapitulaci dodáváme, že Ancestors Legacy vyjde 22. května tohoto roku a dočká se nejen české lokalizace, ale také krabicové verze s různými bonusy.

Čtěte také: Chcete plyšáka? České štěňátko Mimpi rozjíždí crowdfundingovou kampaň

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz