Domů » Články » Angry Birds přiletěli do PUBG mobile

Angry Birds přiletěli do PUBG mobile

Angry Birds při úprku před zimou do teplých krajin navštívili mobilní verzi battle royale hry PUBG. Do konce roku je v PUBG spuštěný event, který přináší nové zábavné mechaniky, skrze které lze získat odměny.

Nový update přináší Angry Birds do PUBG, kde můžeme pomocí bomb ve tvaru oblíbených ptáčat ničit dřevěné konstrukce, ve kterých se schovávají zlounská prasátka. Ve hře byl zároveň spuštěn tematický event, který bude trvat až do 3. prosince. Do konce roku můžeme plnit mise, za které sbíráme sněhové koule, které potom můžeme házet a získat tak odměny: Supply crate coupon (50 bodů), vánoční rámeček pro avatar (200 bodů), Nutcracker skin pro M16A4 (400 bodů) a přívěsek valianta z Angry Birds (800 bodů). S updatem byla do hry přidána také nová sněžná mapa Erangel, se snowboardy a lanovkou. Nový mód byl přidán také do EvoGround, kdy s jedním parťákem bojujeme v aréně proti dalším dvěma dvojicím, přičemž je jeden vždy řidič buginy a druhý střelec.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X