UPDATE: Chcete na Animefest 2017? Zasoutěžte si o 3 lístky!

S trochou toho srdíčka a štěstíčka se můžete dostat na největší českou akci pro fanoušky anime a mangy

Aktualizace: Soutěž ukončena, děkujeme za účast! Tady máme výherce lístků na Animefest 2017! Na e-mail se mohou těšit:

Jiří Králík
Matěj Stránský
Tomáš Horáček

Gratulujeme! Snad se tam ale uvidíme i se zbytkem soutěžících – na místě máme nějaké ty turnaje a rozdávačky, tak hledejte Asiata s bradkou nebo stánek SkillCraftu.


Původní zpráva: Animefest 2017 se kvapem blíží a odstartuje už tento pátek. Stejně jako každý rok, i letos jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky na tuto skvělou akci pro všechny fanoušky anime, mangy, her i asijské kultury jako takové. 

Ve hře máme trojici volňásků na celý víkend, pokud jste tedy prošvihli první vlny předobjednávek, stále můžete ušetřit. Soutěžní otázky jsou jednoduché – jediný předpoklad je, že umíte pečlivě číst, případně rychle hledat v textu. Všechny totiž vychází z naší textové pozvánky, který jsme zveřejnili o víkendu. Článek najdete zde.

Soutěž ukončíme ve čtvrtek 18. května ve 12:00. Do večera pak na naší facebookové stránce odhalíme trojici výherců, kterým se pak ozveme e-mailem. Určitě proto ten den hlídejte své poštovní schránky, ať stihneme zařídit vše potřebné. Děkujeme organizátorům Animefestu za poskytnutí volných vstupenek!

Z naší strany asi vše. Hodně štěstí a uvidíme se u našich SkillCraft kompů!

Zdroj:

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.