Anthem: Nový update místo opravy přinesl spoustu dalších chyb.(1 minuta čtení)

Nejnovější update na výtvor od BioWare sliboval hráčům konec jejich potížím se hrou. Bohužel sebou přinesl pouze pohromu. Patch totiž místo nápravy přinesl chyby nové.

Samotný update však není malý. Na systému PS4 má velikost téměř 4GB. Vývojáři se v něm pokoušeli opravit zásadní chyby ve hře, které bránily hráčům si ji naplno užít. Místo toho, aby se stala zábavnou a více hratelnou, hráči si stěžují ještě více. Hlavní problémy prý zůstaly netknuté a vývojáři byli označeni za nespolehlivé a líné.

Subreddit Anthemu je nyní zaplaven stížnostmi na nové chyby a zoufalstvím hráčů nad problémy, které znemožňují klidné hraní. Spousta jich zde psala, že toho mají dost a hru vrátí. Ostatně se není čemu divit. Počet stížností opravdu není malý, pročíst si je můžete sami.

Vývojáři chtějí Anthem podporovat po několik následujících let. Můžeme tedy doufat, že se někdy v budoucnu situace zlepší. Teď je to pouze další katastrofa, která vzešla z EA. Obdobně, jako Mass Effect: Andromeda.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.