Apex Legends: Nejnovější update přinesl více škody než užitku(1 minuta čtení)

Před nedávnem jsme vás informovali o novém patchi, který měl pomoci vyrovnat síly. Konkrétně snížit utržené poškození pro postavy GibraltarCaustic. První ze zmíněných však nyní trpí novými problémy.

Ve hře si všechny postavy mohou nasadit brnění, které chrání jejich životy. Hráči tedy musí nejprve zničit nepřátelské štíty a až poté střílet do živého. Chyby v novém updatu však působí situace, kdy hráči ubývají životy ačkoliv je jeho štít stále nabitý. Nejedná se o převratné ztráty, avšak ve hře, která se řídí mottem „Zabij nebo budeš zabit“ se každý kousek počítá. Navíc se postava stává opět špatně hratelnou a těžko využitelnou.


Respawn Entertainment
tedy dosáhl přesného opaku svého původního záměru. Společně s tímto problémem se vyskytlo i pár dalších chybek. K těm komunitní manažer studia řekl, že se jejich opravám pilně věnují a budou brzy odstraněny.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.