Apex Legends: Nový patch vyrovná síly zbraní a posílí některé hrdiny(1 minuta čtení)

Vyrovnávání sil v podobných hrách, kde je každá postava trochu odlišná, je těžké. Vývojáři z Respawn Entertainment se však o své battle royale dílo starají opravdu svědomitě.

Minulý měsíc byly upraveny hitboxy několika hrdinů, konkrétně Pathfindera, Gibraltara a Caustica. U robota obdařeného vysokou pohyblivostí změna zafungovala krásně, avšak u dalších dvou nepřinesla příliš ovoce – jsou jednoduše oproti ostatním moc velcí. Vývojáři tedy sáhli po jiné metodě, jak tyto dva nemalé chlapíky vrátit na využitelnou úroveň.

Jejich pasivní schopnost nyní bude vylepšena o snížení obdrženého poškození, a to o 10%. Caustic navíc dostal navýšení poškození jeho plynu z 1 na 4 a taktéž svůj granát dohodí o několik jednotek dál. Gibraltar nezůstal s navyšováním pozadu – jeho štít nyní pojme až 75 jednotek poškození, namísto předchozích padesáti.
Zkrátka nepřišel ani zbraňový arzenál, který byl z velké části upraven. Největší změny utrpěl asi Havoc, Wingman a Spitfire. Kompletní změny si můžete pročíst v poznámkách zde.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.